Titles you rated
- Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 0.5- The Flying SuperboardRated ★ 2.5
- 블리치Rated ★ 2.5
Bleach: The BountRated ★ 2.0
Seitokai Yakuindomo Season 2Rated ★ 2.5- Mobile Suit Gundam OO Season 2Rated ★ 2.5
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 5.0- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
Slayers Evolution-RRated ★ 4.5
Justice PaoRated ★ 4.0
Seitokai YakuindomoRated ★ 3.0- 탱구와 울라숑Rated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 3.0
Dr. ChampRated ★ 4.5