Movies
Ratings
78
ParasiteRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 1.5
Fatal IntuitionRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 2.5
San AndreasRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 1.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0
Underworld: AwakeningRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 3.0