Titles you rated
Deja VuRated ★ 3.0
OasisRated ★ 4.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 2.5- SinglesRated ★ 3.5
Basic InstinctRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 2.5
HoneyRated ★ 2.5
About a BoyRated ★ 2.5
JunoRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.5
My Best Friend's WeddingRated ★ 3.5
Conspiracy TheoryRated ★ 3.0
Wicker ParkRated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Infernal Affairs IIIRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 3.0
Erin BrockovichRated ★ 3.5