Titles you rated
QueenpinsRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
A Perfect GetawayRated ★ 3.5
RadiusRated ★ 3.0
A Perfect ManRated ★ 4.0
The Great HypnotistRated ★ 5.0
TullyRated ★ 5.0
Drive My CarRated ★ 5.0
Time TrapRated ★ 4.0
RunRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 4.5
Self/lessRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 5.0