Series
Ratings
14
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Lala LandRated ★ 4.0
DearestRated ★ 5.0
And Then There Were NoneRated ★ 4.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
QuizRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0