Movies
Ratings
143
The WailingRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 1.0
FamilyhoodRated ★ 1.5
Your Name.Rated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 2.5