Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.5
The Book ThiefRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 5.0- My HomeRated ★ 2.0
Bride of the CovenantRated ★ 1.5
I Only Rest in the StormRated ★ 4.0
The CaptiveRated ★ 3.0
The Ballad of NarayamaRated ★ 4.5
3670Rated ★ 3.0
MisericordiaRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
The SummerRated ★ 3.0
Lost in StarlightRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
All We Imagine As LightRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0