Titles you rated
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 4.0- The Path to GloryRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0