Titles you rated
Between Calmness and PassionRated ★ 1.5
Sing StreetRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Children...Rated ★ 2.0
The Gifted HandsRated ★ 2.0
The NeighborsRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5
One DayRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.5