Movies
Ratings
52
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 2.5