Movies
Ratings
619
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 2.0
A Complete UnknownRated ★ 2.5
Into the WildRated ★ 3.0
FlowRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
Under the Silver LakeRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
ClimaxRated ★ 3.0
The Spirit of the BeehiveRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 3.5
Under the SkinRated ★ 4.5
MelancholiaRated ★ 5.0
Dancer in the DarkRated ★ 4.5
Donnie DarkoRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Grave of the FirefliesRated ★ 3.0
CobwebRated ★ 2.5
MidsommarRated ★ 2.5