Titles you rated
Captain MarvelRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 0.5
CollateralRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 5.0
The ShiningRated ★ 0.5
These Final HoursRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Tamako Love StoryRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 1.5
InterstellarRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5