Movies
Ratings
626
ExhumaRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Heaven's SoldiersRated ★ 3.0
GamerRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 4.5
A DayRated ★ 3.5
Re-startRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 4.5
The GiverRated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 5.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 4.5
PeninsulaRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
TenetRated ★ 5.0
JokerRated ★ 3.5- Les MisérablesRated ★ 5.0