Series
Ratings
105
Beethoven VirusRated ★ 4.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.5
WestworldRated ★ 3.5
Late Night RestaurantRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 5.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
The GuestRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 4.5