Series
Ratings
257
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 3.0
Dune: ProphecyRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
OmniscientRated ★ 3.0
WestworldRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 4.5
KarmaRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Buried HeartsRated ★ 3.5
House of the Dragon Season 2Rated ★ 4.5
True BloodRated ★ 3.0
True BloodRated ★ 3.5
True BloodRated ★ 3.5
True BloodRated ★ 3.5
True BloodRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0