Series
Ratings
55
Lovely RunnerRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
1883Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
D.P.Rated ★ 4.0
VikingsRated ★ 3.0
VersaillesRated ★ 3.5
VersaillesRated ★ 3.5
GodlessRated ★ 3.0
MindhunterRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0
Manhunt: UnabomberRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 5.0
RevengeRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.5