Titles you rated
The Garden of WordsRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 2.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 3.5
Blades of BloodRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 3.0
Jail BreakersRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 2.5
Saw IIRated ★ 3.0