Titles you rated
Mr. Queen: The Bamboo ForestRated ★ 4.0
Familiar WifeRated ★ 3.5
The K2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
VagabondRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
StartupRated ★ 4.0
Private LivesRated ★ 2.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
Beating AgainRated ★ 3.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0- Smile, YouRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0