Titles you rated
FamilyhoodRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The Bélier FamilyRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.0
The KingRated ★ 3.0
AlliedRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 3.0
Born to Be BlueRated ★ 4.5
DemolitionRated ★ 3.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0