Movies
Ratings
516
Tomorrow Never DiesRated ★ 3.0
The FlintstonesRated ★ 2.5
Anger ManagementRated ★ 2.0
He's on DutyRated ★ 2.0
DumboRated ★ 2.0
Please Teach Me EnglishRated ★ 3.0- My FatherRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Pay It ForwardRated ★ 4.0
Scary Movie 3Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 0.5
Ghost ShipRated ★ 3.5
My Sister's KeeperRated ★ 2.0
Waikiki BrothersRated ★ 0.5
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 0.5
The City of ViolenceRated ★ 0.5
Ringu 2Rated ★ 1.0
Baby and MeRated ★ 2.5
Wedding DressRated ★ 3.0
Mr. XXX-KisserRated ★ 2.0