Titles you rated
The TuxedoRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 4.0
Transporter 2Rated ★ 5.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
The Mask of ZorroRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Bad Boys IIRated ★ 5.0
Air Force OneRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0