Movies
Ratings
164
No Other ChoiceRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 2.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The ChildeRated ★ 0.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
LucaRated ★ 3.0
Hard HitRated ★ 0.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0
JoséeRated ★ 2.5
To Rome with LoveRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
The Kissing Booth 2Rated ★ 0.5
The Kissing BoothRated ★ 4.5
A Frozen FlowerRated ★ 1.0