Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
The Taste of ThingsRated ★ 4.0
A Letter From MarsRated ★ 1.0
Someone You LovedRated ★ 3.0
WickedRated ★ 5.0
I, The ExecutionerRated ★ 0.5
My Extraordinary Summer with TessRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
After School Soda Weather Special EditionRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 1.5
DuneRated ★ 3.0
WishRated ★ 2.0
DopeRated ★ 4.5
FridaRated ★ 4.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 2.5
TrainspottingRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5