Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0- JeongnyeonRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 2.5
Emily in ParisRated ★ 2.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
Street Girls FighterRated ★ 3.0
Street Woman FighterRated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5
Shadow BeautyRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 2.5
Trans-Siberian PathfindersRated ★ 3.0- 요즘책방 : 책 읽어드립니다Rated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5