Titles you rated
The Dark and the WickedRated ★ 3.5
Hard HitRated ★ 2.0
MinariRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 4.5
PeninsulaRated ★ 2.5
#AliveRated ★ 2.0
LifeRated ★ 4.0
LooperRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 4.5
MissingRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 1.5
47 Meters Down: UncagedRated ★ 2.5