Titles you rated
GuestRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.0
The Room Next DoorRated ★ 3.5
MantisRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 3.0- My Sister Is DeadRated ★ 3.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Lost in StarlightRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.0- Coming to youRated ★ 4.0
Dance sports GirlsRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 3.5