Series
Ratings
49- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0