Titles you rated
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Gintama 2: Rules Are Made To Be BrokenRated ★ 4.0- 하이큐!! 땅 VS 하늘Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
The Extraordinary Adventures of Adèle Blanc-SecRated ★ 3.0
Passage to MarsRated ★ 4.0
Beyond the Boundary: I'll Be Here - PastRated ★ 3.5
Ghost RiderRated ★ 2.5
The Dragon DentistRated ★ 3.0
The Great HypnotistRated ★ 4.5
JungleRated ★ 4.0
Ghost WorldRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 2.5
Cube²: HypercubeRated ★ 3.5
The Devotion of Suspect XRated ★ 4.0
Love, Chunibyo & Other Delusions! Take On MeRated ★ 3.5
I WishRated ★ 4.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.0
DrumlineRated ★ 3.5