Series
Ratings
237
My Sweet CityRated ★ 3.0
LuciferRated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.0
Royal FamilyRated ★ 3.0
Listen to My HeartRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Partners for JusticeRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 3.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.0
Partners for JusticeRated ★ 3.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 2.5
365: Repeat the YearRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 2.5