Titles you rated
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
BabylonRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
UnchartedRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.5
LambRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
The Matrix ResurrectionsRated ★ 2.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
No Time to DieRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.0
CodaRated ★ 3.5
NextRated ★ 3.0