Titles you rated
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0