Titles you rated
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 3.0
SignalRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.0