Titles you rated
My GirlRated ★ 4.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 5.0- It's Me, GrandmotherRated ★ 4.5
H.I.TRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0- Seoul Warrior StoryRated ★ 4.0
Love CellsRated ★ 4.0
Paradise RanchRated ★ 4.0
Orange DaysRated ★ 4.0- Family's HonorRated ★ 5.0
My First TimeRated ★ 4.5
Assorted GemsRated ★ 4.0
TripleRated ★ 3.5
Likeable or NotRated ★ 4.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.0
What's Up FoxRated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 4.0
My Sweet CityRated ★ 4.0