Series
Ratings
69
My NameRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5- The Queen's ClassroomRated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0