Titles you rated
Top GunRated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
TyphoonRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Tears for YouRated ★ 5.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 5.0
In Love and the WarRated ★ 3.0