Titles you rated
- Nevertheless, I Love YouRated ★ 2.0
PuzzleRated ★ 2.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Love of the Wise ManRated ★ 2.5- Around 40Rated ★ 2.5
DopplegangerRated ★ 3.0- My Boss, My HeroRated ★ 2.0
- うぬぼれ刑事Rated ★ 2.5
Keigo Higashino MysteriesRated ★ 3.5
Shooting StarRated ★ 3.0
Code Blue Season 2Rated ★ 3.5
Code BlueRated ★ 3.5
The Full Throttle GirlRated ★ 3.0- Love GenerationRated ★ 1.0
Beauty or BeastRated ★ 4.0- Flower Shop Without a RoseRated ★ 3.5
- 사랑이 하고싶 어, 사랑이 하고싶어, 사랑이 하고싶어Rated ★ 3.0
Testimony of NRated ★ 4.0- 그것은 갑자기 폭풍처럼Rated ★ 2.0
Second LoveRated ★ 3.0