Movies
Ratings
90
A Star Is BornRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 2.5
SoulRated ★ 4.0
Mary Poppins ReturnsRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.0