Titles you rated
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Berserk: The Golden Age Arc 1 - The Egg of the KingRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 3.0