Titles you rated
Dragon Ball ZRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Operation ProposalRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 1.5
New HeartRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 4.0
I am Your TeacherRated ★ 3.0
Cain and AbelRated ★ 3.0
Liar GameRated ★ 3.0