Titles you rated
Hotel MumbaiRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 3.5
How to Steal a DogRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 3.5
Love FictionRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 2.5
Dances with WolvesRated ★ 4.0
Pom PokoRated ★ 3.5
Darkest HourRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.5
101 DalmatiansRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
For HorowitzRated ★ 3.5
My BrotherRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.0