Titles you rated
Gone GirlRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 2.0
MoonlightRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 2.0
The World of UsRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
CarolRated ★ 3.5