Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Helter SkelterRated ★ 0.5
King and the ClownRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
CarolRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 1.0
EpitaphRated ★ 0.5
BabylonRated ★ 3.0
After YangRated ★ 3.0
Park Hwa-youngRated ★ 0.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 0.5
Nobody KnowsRated ★ 3.0