Series
Ratings
235
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.0
Movie RoomRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Mad DogRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 4.0
Avengers Social ClubRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Band of SistersRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.0
Law & Order: Special Victims Unit Season 3Rated ★ 3.5
Ghost WhispererRated ★ 4.0
CastleRated ★ 4.0