Titles you rated
Nihon Chinbotsu: Kibo no HitoRated ★ 2.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.5- すいかRated ★ 3.5
News AnchorRated ★ 3.0- TrickRated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 5.0
Who Saw the Peacock Dance in the Jungle?Rated ★ 3.0
Diary of a Surgical Resident: MadokaRated ★ 4.5
House of NinjasRated ★ 2.5
River's Edge Investigative Agency OkawabataRated ★ 4.0
If Talking PaidRated ★ 4.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
Kotaki Brothers and ShikuhakkuRated ★ 5.0
Do Not Say MysteryRated ★ 4.5- Alibi BreakerRated ★ 4.0
AnoneRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0
Born to be a FlowerRated ★ 2.0