Titles you rated
The Full MontyRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Love StoryRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 2.0
At Eternity's GateRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 2.0
Forbidden DreamRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Sorry We Missed YouRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 0.5
A Few Good MenRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0