Titles you rated
Infidelity VirusRated ★ 2.0
Land of BadRated ★ 3.5
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 3.0
Hateshinaki ScarletRated ★ 2.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
OVERLORD: The Sacred KingdomRated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
BakudanRated ★ 4.0
Nobody 2Rated ★ 4.0
FrontlineRated ★ 3.0
M3GAN 2.0Rated ★ 3.5
366 DaysRated ★ 2.5
Flame Union Saikyo Koroshiya Densetsu Kunioka [Sitou-hen]Rated ★ 3.5
TRON: AresRated ★ 3.5
The Last SamuraiRated ★ 3.5
Suicide Notes Laid on the TableRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
NovocaineRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0