Movies
Ratings
802
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 1.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 2.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 2.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 2.0
The RoundupRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
The Matrix ResurrectionsRated ★ 0.5
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 1.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
EnemyRated ★ 3.0
PrisonersRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 2.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
The LobsterRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.0