Titles you rated
[REC]²Rated ★ 2.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
GoldenEyeRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Transporter 2Rated ★ 5.0
Young Detective Dee: Rise of the Sea DragonRated ★ 1.0
GravityRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 5.0
The ExpendablesRated ★ 3.0
MimicRated ★ 5.0
HeroRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
HannaRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0