Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.5
A Real PainRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 1.0
Past LivesRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 5.0
The BrutalistRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 2.5
AlienRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 2.5