Series
Ratings
120
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Better Late Than SingleRated ★ 2.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 2.0
My Sibling's RomanceRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 1.0- EXchange Season 3Rated ★ 3.0